Hakkımızda

 Eskiden insanların kas gücü ile gerçekleştirdiği birçok zorlu iş teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha kolay ve pratik hale gelmeye başlamıştır. İnsan gücüyle taşınamayacak kadar ağırlığa sahip olan bazı ürün ve malların taşınmasına yardımcı olan bazı makinelerden birine forklift adı verilmektedir.

 

Yaklaşık 40 tona kadar çıkabilen ağırlıkları kas gücü ile kaldırmak fizyolojik olarak pek mümkün olmasa da, bu yeni nesil iş makinaları sayesinde oldukça kolay taşınır bir hal almıştır. Diğer bir ağır taşıma aracı ise vinçlerdir. Aklınıza gelen hemen tüm ağır işçilik alanlarında vinç makinaları kullanılmaktadır. Özellikle sepetli vinçler tercih edilmektedir. Vinçler, endüstriyel sanayi alanları, trafik lambaları yapımı, rüzgâr tribünü işleri, inşaat projeleri, yol ve köprü yapımı gibi insan gücünün hâkim olamayacağı hemen her alanda kullanılmaktadır.

 

Bu iş makinaları sayesinde birçok zorlu proje kolayla gerçekleştirilebilmektedir. Bizde Çankırı Yazıcı Vinç olarak sizlere aradığınız tüm bu konularda hizmet sunmaktayız. Çankırı otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız platform, saatlik vinç, uzun süreli vinç, forklift ve sepetli vinç gibi birçok iş makinası çeşidinin kiralama hizmetini ihtiyacınıza göre sizlerle buluşturmaktadır. Sizde en iyi kiralama hizmeti için bizimle iletişime geçin.